🌅 2-стаен апартамент с морска гледка и голяма тераса – кв. Бриз

Продава / Двустаен апартамент, ВАРНА, Бриз, 72 кв.м.

€ 172000 |
Цена на квадратен метър: € 2 388 /m2
Тип на строителство:  тухла
Етаж:  1
Етажи общо:  4
Ново строителство:  Да
Реф. №: 80480 Обади се
Описание
Вашият брокер

📍 гр. Варна, кв. Бриз

💰 172 000 €

📐 72 кв.м

🔑 Имот с гледка и пространство

Апартамент, който се отличава с голяма тераса и морска панорама – рядко съчетание за този тип имоти.

📐 Разпределение:

Дневен тракт с кухня

Спалня

Баня

Перално помещение

Просторна тераса (~39 кв.м)

⚠️ Важно:

Имотът е подходящ за хора, които търсят комбинация от гледка, спокойствие и удобна локация в града.

🏢 Защо с „Нов Дом 1“:

✔ Юридическа сигурност

✔ Съдействие за финансиране

✔ Пълно обслужване до сделка

📞 Васил Тодоров – 0895 550 157