🏡 4-стаен апартамент на две нива в Кранево – подходящ за семейство

Продава / Четиристаен апартамент, Божурище, с.Кранево, 100 кв.м.

€ 138000 |
Цена на квадратен метър: € 1 380 /m2
Състояние на имота:  Ремонтиран
Видове отопление:  Електричество
Най-добро за:  Жилищно/Административно строителство
Екстри:  луксозен имот, мазе, за инвестиции, с паркомясто, входа се заключва
Обзавеждане:  Пълно обзавеждане
Екстериор:  Луксозен имот
Спални:  3
Стаи:  4
Тераси:  1
Комбинирани баня с тоалетна:  2
Етаж:  3
Етажи общо:  4
Реф. №: 80977 Обади се
Описание
Вашият брокер

📍 с. Кранево

💰 143 000 €

📐 100 кв.м

🔑 Просторен имот за хора, които търсят повече място

Апартамент на две нива с функционално разпределение, подходящ за семейно жилище или ваканционен имот.

⚠️ Важно:

Имотът е подходящ за хора, които търсят по-голямо жилище в района на Кранево и спокойна среда близо до морето.

🏢 Защо с „Нов Дом 1“:

✔ Юридическа сигурност

✔ Съдействие за финансиране

✔ Пълно обслужване до финализиране

📞 Васил Тодоров – 0895 550 157