Само 2038Е за кв.м! Акт 15! Дневна 25м2, Спалня 17м2, Мазе!

Продаeт недвижимость в Болгарии / Двухкомнатная квартира, СОФИЯ - Sofia, Дървеница, 78 кв. м.

€ 158990 |
Цена за кв. м.: € 2 038 /m2
Тип строительства:  керпич
Състояние на имота:  За ремонт
Видове отопление:  Електричество
Екстри:  в строеж, луксозен имот, асансьор, мазе, идеални части от земята, за инвестиции, гараж, с паркомясто, входа се заключва, сот, масивна външна врата
Меблировка:  немеблированный
Етап на строителсто:  "Акт 15" (также известный как "акт сдачи-приемки работ") – это документ, который подтверждает успешное окончание строительных работ на объекте и передачу его заказчику.
Екстериор:  Асансьор, Саниран
Год постройки:  2026
Экспозиция:  Север, Юг
Спальни:  1
Стаи:  2
Бани:  1
Тоалетни:  1
Комбинирани баня с тоалетна:  1
Этаж:  1
Общее количество этажей:  6
Ново строителство:  Да
Реф. №: 84291 Позвоните
Описание
Ваш брокер

Само 2038Е/м2! Акт 15! Дневна 25м2, Спалня 17м2, Мазе! 

Референтен код №84291

Консултант недвижими имоти: Мирослав Стоянов, тел. 0879900430!

Крайна цена без индексации!

Просторен двустаен в нов модерен жилищен проект в кв. Дървеница – район с изключително високо търсене както за живеене, така и за отдаване под наем, благодарение на близостта до метростанция, университети и основни пътни артерии.

Имотът представлява:

Голяма и светла дневна с кухненски бокс – 25.2 м², позволяваща обособяване на удобна холова и трапезна зона; обширна спалня – 16.8 м² с правилна форма и лесно обзавеждане; баня с тоалетна – 4.0 м²; функционално антре; тераса – 3.5 м²; складово помещение 4,82м2.

Жилището е с отлично разпределение без излишни площи, което осигурява максимален комфорт и ефективно използване на пространството.